XRACKS ALL-IN-ONE RACK SYSTEM - Kina Shenzhen Envicool Teknologji

XRACKS gjitha-në-një sistem raft

213qderds

                              Aplikacion


Detail Product

Produkt Tags

PARAMETRI SPECIFIKIM
Furnizimi me energji elektrike 220V 1P 50 / 60Hz
Madhësi (W x D x H) 600mm × 1200mm × 2000mm
Kapaciteti IT 3500W
IT hapësirë ​​instalimit 27U
HMI 10 inç ngjyra touch ekran
Kapaciteti UPS 6kVA
ftohjes Kapaciteti Max. 3500W Kapaciteti Adjustable ftohjes (900-3500W)
kohë të zgjatur 5 ~ 30mins
Sistemi i monitorimit Monitor dhe ekranit parametrat e kabinetit, kondicioner,
UPS, alarm dhe on / off shtet nëpërmjet RS485
PDU Dymbëdhjetë C13 dhe C19 tri bazat, të instaluar vertikalisht
mënyrë urgjente ventilim emergjente
Temperatura dhe lagështia sensor Temperatura dhe lagështia sensor në të dy rresht të ftohtë dhe të nxehtë
zbulimit të zjarrit sensor tymi, mund të bashkë-punojnë me detektor zjarri
IP Grade IP5X
klasën mbrojtjen e rrufe Class c

XRACKS

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!