CYBERMATE CRAC - Kina Shenzhen Envicool Teknologji

CYBERMATE cRAC

                                    Aplikacion


Detail Product

Produkt Tags

CYBERMATE CRAC (DX & CW)

 

Gamë të gjerë të ftohjes KAPACITETIT

● 6kW ~ 100kw (njësi DX)

● 40kw ~ 200kW (njësi CW)

 

Besueshmërisë së lartë

● komponente cilësisë së lartë me certifikimin rreptë

● Drejtimin testin e çdo njësie në fabrikën para lindjes

 

HIGH ENERGJISË EFIKASITETI

● EVO kontrollues siguron efikasitet optimal ftohjes

● fan Efficient EC, rregullimi i vazhdueshëm airflow, tifoz optional EC në projektimin dysheme

● electrode humidifier efikas për të realizuar kontrollin e saktë të lagështisë

● dizajn Efficient dehumidification për të siguruar kontrollin absolut lagështia

● efikasitet të lartë, zhurmë të ulët dhe kontrolli ndryshueshme frekuencave për tifoz kondensator.

 

përshtatshmëria HIGH

● zgjedhje të ndryshme të shkarkimit të ajrit, duke përfshirë downflow, upflow dhe kështu me radhë

● ndërfaqe Multiple monitorimit

● dizajn Customized dispozicion

 

CBERMATE seri (CW: 40kw - 200kW)

● Njësia CW miraton valvulave saktë dhe kontrollin e ndryshueshme airflow, të rregulluar ftohje e prodhimit të kapaciteteve dhe airflow që i përshtaten ndryshimin e temperaturës e raft.

 

CYBERMATE seri (DX: 25kW - 100kW)

● efikas dhe të qetë kompresor fleksibël rrotull për njësi DX.

● Efikasitet të lartë me saktësi elektronike valvula zgjerimin dhe saktësi ftohjes kontrollit për njësinë DX.

● Njësia DX mund të integrohen iFreecooling lirë indirekte ftohje.

● Njësia DX mund të shfrytëzojnë burim natyror të ftohtë duke integruar ftohje direkt pa me filtër të lagur.

● Të përshtatshme për kushtet e ndryshueshme të temperaturës ambientit (opsional të ulët të mjeteve për fillimin e temperaturës për njësi DX)

● Various Lloji i sistemit të ftohjes për Njësinë DX

● Air ftohur ftohur / Uji / glycol ftohur

● Best Dual përfshirë: ujë i ftohtë + ajrit të ftohur, ujë i ftohtë + Water ftohur (Glycol)

● Best Dual: Air ftohur + iFreecooling

● Best Dual: Air ftohur + drejtpërdrejtë pa ftohje

 

APLIKIMET

● dhomë kompjuterike dhe të dhënat e qendrës

● dhomë Switch dhe stacioni qendra mobile në telekomunikacion

● mjedis të teknologjisë së lartë dhe laborator

● dhomë industriale të kontrollit automatizimi dhe saktësi punëtori prodhuese

● dhomë standard test dhe qendra e kalibrimit

● UPS dhe bateri dhomë

● dhomë Test në spital

● dhomë biokimik kultura

 

CYBERMATE seri (DX: 6kW - 20kw)

● Inteligjente Funksioni i kontrollit të saktë për temperaturë konstante dhe lagështia

● Dizajn për të vazhdueshme 365 x 24 operacionit në gamën e plotë të klimës

● dizajn gjatë jetës me kosto të ulët operative dhe të mirëmbajtjes

● furnizimi Large airflow me SHR lartë dhe të konsumit të ulët të energjisë

● Uniformiteti i temperaturën e dhomës me anë të distancave të gjata të furnizimit me ajër

● Ultra-gjerë përshtatshmëria fuqi të dhëna, rend automatike fazë kalimi funksion, opsional automatik ri-start dhe vonuar funksioni startup

● Remote monitorimin dhe kontrollin nëpërmjet thatë kontaktit apo komunikimi RS485 ndërfaqe  me protokoll të hapur

● Menu me bazë në ekran i madh LCD me multi-nivel funksion mbrojtjen password

● Standby (master / rob) Mënyra dhe mënyrën në dispozicion rradhës

● Funksioni Self-diagnoza, sistemi diagnoza të ndryshme, alarm dhe funksion mbrojtjen

 

APLIKACION

● IT Pajisje Room

● Data Center Small

● Industrial dhomë të pastër

● temperaturë konstante dhe lagështia Procesi Workshop

● Laboratory

● Electric Power Equipment Room

● hekurudhor / Subway Machine Room

● Base Station dhe Small Telecom Switch Room

● SME Telecom Switch Room


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat!