Rreth nesh

Envicool, e themeluar në vitin 2005, është një kompani publike të listuara në Stock Market Shenzhen (kodin e aksioneve: 002.837). Ne ofrojmë gamë të plotë të kontrollit të temperaturës produkteve dhe  zgjidhjeve për
- Data Center
- Telecommunication
- Industry Automation
- Energy Storage
- EV Transportation

4
YWK

· Objektit testimi profesional Kondicioneri

· Mastering teknologjitë kryesore të kontrollit të mjedisit

· Seria e patentave rreth kontrollit të temperaturës

· CE, CCC, UL miratuar produkteve

· ISO9001 certifikuar

· ISO14001 certifikuar

· OHSAS18000 certifikuar


WhatsApp Online Chat!