Shenzhen Envicool Teknologjia Co, Ltd, themeluar në vitin 2005, është një ndërmarrje e hi-tech e cila është e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin (R & D), prodhim, marketing e pajisjeve të kontrollit të mjedisit, duke ofruar një gamë të plotë të zgjidhjeve të kontrollit të temperaturës dhe produkteve për Qendrën e të Dhënave , Telekom Kabineti, Telecom Site, Industry Automation, Storage Energjisë, Transportit dhe kështu me radhë.

Rreth nesh

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmim, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat!