XRACKS сите-во-едно RACK SYSTEM - Кина Шенжен Envicool технологија

XRACKS сите-во-едно систем на багажници

213qderds

                              апликација


детали за производот

Тагови производ

параметар СПЕЦИФИКАЦИЈА
Напојување 1P 220V 50 / 60Hz
Големина (Ш x Д x В) 600mm × 1200mm × 2000mm
ИТ капацитет 3500W
инсталација простор ИТ 27U
HMI 10-инчен колор екран на допир
капацитет UPS-от 6KVA
капацитет на ладење Макс. 3500W Прилагодлив капацитет на ладење (900-3500W)
проширена време 5 ~ 30mins
систем за следење на Монитор и прикажување на параметрите на кабинетот, клима уред,
UPS-от, аларм и вклучување / исклучување на државата преку RS485
PDU Дванаесет C13 и C19 три приклучоци, инсталиран вертикално
режим за итни случаи Прва вентилација
Температура и влажност сензор Температура и влажност сензор во студени и жешка патека
детекција на пожар сензор за чад, може да се ко-работа со оган детектор
IP Одделение IP5X
одделение за заштита од громови класа C

XRACKS

 

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!