Шенжен Envicool технологија копродукции, Ltd, основана во 2005 година, е hi-tech компанија која е специјализирана за истражување и развој (R & D), производство, продажба на опрема за контрола на животната средина, обезбедување целосен опсег на решенија за контрола на температурата и производи за центар на податоци , Телеком Кабинетот, Телеком сајтот, индустриска автоматизација, енергија за чување, транспорт и така натаму.

за нас

За информации во врска со нашите производи или цената, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Онлајн Chat!