XROW RRESHT-BAZUAR FTOHJE - Kina Shenzhen Envicool Teknologji

FTOHJE XROW ROW-BAZUAR

                              Aplikacion


Detail Product

Produkt Tags

XRow është një rresht me bazë në sistem adaptive ftohjes vendosur në afërsi të burimit të ngrohjes dhe ideale për të nivelit raft ftohjes zgjidhje për qendrën e të dhënave.

 

EVO SISTEMI I KONTROLLIT

● ekran grafik, duke përfshirë statusin drejtimin dhe temperaturë / lagështi të gji / ajër prizë

● avancuar funksion puna ekipore, deri në 32 njësi dhe të lehtë për të ngritur rrjetin

● port RS485 Standard, opsional SNMP, TCP / IP ndërfaqet, dhe GPRS me SMS

● komunikimi protokoll standard, specifikimet opsionale të përshtatur

 

Kompresor me komutim ELEKTRONIKE

● R410A

● shpejtësia Compressor është pafundësisht ndryshueshme në bazë të ngarkesës ngrohjes

● kursimit të energjisë në mënyrë të pjesshme-ngarkesës, përmirësimi i efikasitetit të energjisë

● të reduktojë ndjeshëm start / stop frekuencën e kompresor

● të përmirësuar besueshmërinë e sistemit

 

EC FAN

● Ruajtja 20 ~ 30% të energjisë në krahasim me motor tradicionale AC

● funksion Soft-fillimin, fillimin e ulët aktuale

● Rregullo shpejtësinë rrotullues automatikisht sipas kërkesave të ftohjes dhe presionit airflow, dhe të sigurojë airflow siç kërkohet

● N + 1 konfiguracioni i tepërt i fansat, siguruar rrjedhjen e ajrit në rast të ndonjë defekt ventilatorit

● dizajn Easy-mirëmbajtje

 

ELECTRONIC zgjerimin Valve

● Rregullo mbyt e valvulave pa probleme dhe të kombinuar me kompresor KE për të kursyer energjinë

● gamë të gjerë të operacioneve, të cilat mund të ndihmojë në uljen e shkallën tejnxehje dhe për të përmirësuar EER

● Të kuptojë përputhjen saktë të kapacitetit të ftohjes dhe ngarkesës ngrohjes

● Përgjigje të shpejta, të realizuar ftohje saktë

 

OPSIONE

● switch Transfer për Dual fuqi të dhëna

● Shuarësit

● temperaturë të ulët për fillimin kits

● kondensimit pompë uji

 

GPRS SMS ALARM

● temperaturë / sensore Wired lagështia

● Tre-rruga valvula e ujit

● Background monitor software

 

APLIKACION

● Qendra ngrohje të lartë të dhënave densitet

● Qendra e moduleve të dhënave

● qendër të dhënave Container


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!