XRACK RRESHT-BAZUAR RACK SYSTEM - Kina Shenzhen Envicool Teknologji

XRACK RRESHT-bazuar sistemit RACK

  

                              W1 

                                           Aplikacion


Detail Product

Produkt Tags

XRACK RRESHT-bazuar sistemit RACK

XRack është fleksibil zgjidhje të infrastrukturës IT me një dhomë të veçantë dhe dekorim standarde. Ftohjes Kapaciteti: 5 ~ 20kw. 

 

TIPARET

● Aplikimi pa të dhëna të veçanta dhomë qendrës

● Të arrihet hapësirë ​​maksimale për serverat

● Built-in njësi rack monitorimit

● Integrimi Optional me UPS / shpërndarjes / Instalimet

● Double-layer derë qelqi nevrik

● XRow rresht bazuar në njësi ftohjes, lak mbyllur plotësisht e brendshme

● papërshkueshëm nga pluhuri, zhurmë të ulët dhe efikasitet të lartë

● Lehtë për t'u zhvendosur


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!