Paketuar FTOHJE UNIT - Kina Shenzhen Envicool Teknologji

Paketuara UNIT FTOHJE

20180831093202

                           Aplikacion


Detail Product

Produkt Tags

Paketuara njësinë ftohëse për energji dhe industrinë e energjisë

MC njësi seri ftohje është shumë e përshtatshme për kabineti ftohje me kërkesën shpërndarje të ngrohjes të lartë dhe ndjeshmëri ndaj temperaturës dhe lagështisë, ndërkohë, brenda dhe jashtë kabinetit duhet të jetë plotësisht i izoluar.

Ftohjes varg Kapaciteti: 600W ~ 12.5kW

 

operacion i lehtë

● komunikimi Protokolli

● ekran Alarm

● ndërfaqe opsional Chinese / Anglisht

 

MBROJTJA Nivelit të Lartë

● Mbrojtja nanometer-grade

● ngrohjes Efikasitet të lartë shpërndarje

● Gjatë shërbimit të jetës

 

kontrollin inteligjente

● kontrollit Inteligjente dehumidification

● Shpejtësia Adjustable fan

● Prodhimi Alarm me anë të kontaktit të thatë 

 

TIPARET & Benefit

● dizajn Upper prizë, furnizimit me ajër të largët, ftohje fast

● ndërfaqe Unique fshehur mbështet instalime elektrike majtë dhe të djathtë

● dizajn profesional lagështia, të kontrolluar lagështia relative në kabinet

● funksion Fan shpejtësi rregullore si standard, kursimit të energjisë dhe zhurma të ulët

● funksion elektrike për ngrohje si standarde

● Temperatura Mbështetje dhe lagështia output sinjal në 4 ~ 20mA

● Alarm thatë mbështetje kontaktit DC220V dhe AC250V furnizimit me energji të jashtëm

● ndërfaqe RS485, mbështetje Modbus protokoll

● ekran LCD me anglisht dhe menu kineze bën operacion i përshtatshëm

● Self fillojë kur restart pushtet, dhe të sigurojë varieteteve të raporteve alarmi dhe funksionet e mbrojtjes

● Duke punuar normalisht në 55 ℃ temperaturë të lartë

● besueshmërinë e Lartë: koha e jetës> 10 vjet, me mirëmbajtjen minimale


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat!