INDUSTRIAL AIR kondicioner - Kina Shenzhen Envicool Teknologji

INDUSTRIAL AIR kondicioner

asds1111111

                              Aplikacion


Detail Product

Produkt Tags

INDUSTRIAL AIR kondicioner

EIA mbyllje njësi ftohje është e specializuar në ftohje mbyllje industriale, duke ofruar ambient të rehatshëm për pajisjet e energjisë dhe pajisjet e kontrollit për të siguruar jetëgjatësi më të gjatë. Produkti mund të jetë montuar lehtë dhe operohet.

 

MIRËMBAJTJA FRIENDLY

zëvendësim i thjeshtë filter

monitorimit inteligjente filter

 

operacion i lehtë

●  ekran English

●  Direkt shfaqur alarmin

 

mbrojtje efikase

●  mbrojtje nanoscale

●  transferimin efikas të ngrohjes

●  dizajn gjata jetëgjatësi

 

INSTALIMI humanizuar

●  dizajn Anti-dumping

●  shul fiksim Secure

 

TIPARET & Benefit

● Dizajn kompakt struktura, në përputhje me modelet e zakonshme në industrinë e

● nanoscale Veshje për kondensator për të arritur jetëgjatësi më të gjatë, rezistenca korrozioni dhe funksionin e vetë-pastrimi

● dizajn pluggable filter i papërshkueshëm nga pluhuri për zëvendësim të përshtatshëm dhe të shpejtë

● funksion Alarm i filtrit të pista & bllokuar

● port RS485 për protokollin e telekomunikacionit Modbus

● Automatic fillojnë kur pushteti në; alarmi dhe Mbrojtjes ndryshme funksionet

● portet Alarm mund të bashkë-punojnë me llambë alarmi

● ekran LCD me menu angleze për funksionimin e përshtatshëm

● Duke punuar normalisht në temperaturë të lartë prej 55 ° C

● funksion Standard alarm dera me dalje të vetme

● Standard kineze dhe anglisht Manual

VNM


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat!