Ngrohës - China Shenzhen Envicool Teknologji

ngrohës


Detail Product

Produkt Tags

Ngrohës (seri IET)

ngrohës Shtojcë miraton me performancë të lartë të teknologjisë PTC dhe dinamika lëngshme optimization dizajn, dhe të njëjtën madhësi strukturë mund të ofrojë kapacitet më të mirë të ngrohjes.

 

TIPARET & Benefit

● vazhdueshëm ngrohje deri 1000W

● PTC rregullim automatik

● instalimit Fast

● Është e rekomanduar për të përdorur termostat ose hygrostat për të arritur temperaturën e saktë ose të shmangur condensate

● Mbani ngrohës vertikalisht, rezervë 50mm distancën vertikale për convecting

● Kapaciteti i ngrohjes mund të rritet duke përdorur tifoz

● Shpërndarja e brendshme të ngrohjes e rrethuar mund të realizohet duke përdorur ngrohje të shumta

IET


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat!