ESS Kati i Përhershëm FTOHJE - Kina Shenzhen Envicool Teknologji

ESS Kati i Përhershëm ftohës

Aplikacion

             Aplikacion            


Detail Product

Produkt Tags

ENERGY storag (ESS) paketuar ftohjes - në dysheme

MC125 është e veçantë projektuar për ruajtjen e energjisë (ESS). Ftohjes kapacitet: 12.5kW.

Kati lloj këmbë brenda enë për të anijeve të lehtë  dhe për të shmangur ndonjë instalim faqe konflikti dhe komisioneve. 

 

AFATGJATË ftohës

● prizë Upper

● furnizimit Remote ajrit

● ftohje Fast

 

operacion i lehtë

● komunikimi Protokolli

● ekran Alarm

● ndërfaqe opsional Chinese / Anglisht

 

MBROJTJA Nivelit të Lartë

● Mbrojtja nanometer-grade

● ngrohjes Efikasitet të lartë shpërndarje

● Gjatë shërbimit të jetës

 

kontrollin inteligjente

● kontrollit Inteligjente dehumidification

● Shpejtësia Adjustable fan

● Prodhimi Alarm me anë të kontaktit të thatë

 

TIPARET & Benefit

● dizajn Upper prizë, furnizimit me ajër të largët, ftohje fast

● lidhjen e lehtë e erës tub, dhe udhëheqëse e ajrit të freskët në stacion

● funksion Fan shpejtësi rregullore si standard, kursimit të energjisë dhe zhurma të ulët

● funksion elektrike për ngrohje si standarde

● Optional Lidhje të bëra ndërmjet dy njësive

● Alarm mbështetje kontakt të thatë të furnizimit me energji të jashtëm

● ndërfaqe RS485, mbështetje Modbus protokoll

● Self fillojë kur restart pushtet, dhe të sigurojë varieteteve të raporteve alarmi dhe funksionet e mbrojtjes

● ekran LCD me anglisht dhe menu kineze bën operacion i përshtatshëm

● mirëmbajtje Front, i lehtë dhe i përshtatshëm

● R410A ftohje - RoHS2 përputhje

● Optional veçmas output për detektor tymi, derë dhe alarmi ujit

 

 

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!