AIRCON DC PËR TELECOM - Kina Shenzhen Envicool Teknologji

AIRCON DC për të telekomit

IMG_2132
                              Aplikacion


 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  DC AIRCON PËR TELECOM (DC SERIES)

  Seria DC është rezultat i teknologjisë Envicool aplikuar në kabinetin DC powered natyrë.

   

  Features dhe Përfitimet

  ● -48VDC input pushtet

  ● 300-5000W ftohjes Kapaciteti (L35L35)

  ● Door montuar - integrimin e lehtë në kabinete natyrë

  ● Optional konfiguruar me ngrohës

  ● Wide punuar varg temperatura: -40ºC në +55 ° C

  ● Kursimit të energjisë

  ● Lifetime> 10 vjet - mirëmbajtje minimale

  ● Mjedisit miqësore - R134a dhe RoHS përputhje

  ● Rezistent ndaj mjedise brejtëse - IP55 dhe Salt mjegull testuar

  ● RS485 për kontrollin e largët

  ● start Soft

   

  APLIKIMET

  ● Outdoor stacion bazë Hybrid

  ● Outdoor Battery Kabineti

  ● Wireless Outdoor Kabineti 


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat!