EV BUS ЛАДЕЊЕ - Кина Шенжен Envicool технологија

EV BUS ЛАДЕЊЕ


детали за производот

Тагови производ

EV BUS ЛАДЕЊЕ

 

бизнис платформа

●  Нова енергија Електрични автобус

●  камион-ладилник

●  Традиционалните автобуска

●  железнички транзит

●  Специјални возила

 

КЛУЧНИ КОМПЕТЕНЦИИ

●  Топлинска пумпа работи стабилно на -15 ℃

●  ЕМС решенија

●  алуминиумска легура База

●  поедноставен дизајн и процеси

Daba

 

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

      WhatsApp Онлајн Chat!